به نام خدا، اللهم عجل لولیک الفرج، سلام

کتاب فوق نوشته پری نوش صنیعی ، چاپ دهم، زمستان 1391، نشرروزبهان، قطع رقعی، در289 صفحه

کتاب در پنجاه دو فصل و راوی داستان دو شخصیت شهاب و مادر شهاب است.

غرق شدن در فضای مجازی و سرگرم شدن در گروه های مجازی فرصت مطالعه را از  افراد بسیاری گرفته است که نمونه آن شخص خودم می باشد. این مساله همیشه یکی از دغدغه های ذهنی من است که به آن دچار شده ام و فضای مجازی برمن مستولی شده.

امشب بدون برنامه ریزی قبلی کتاب پدر آن دیگری را برداشتم و شروع به خواندن کردم. برای خودم هم قابل باور نبود که سه ساعت بدون وقفه کتاب را بخوانم و تمام کنم. نمی دانم داستان کتاب بود یا روانی قلم نویسنده که من خواننده را واداشت تا پایان قصه همراه شهاب و مادرش باشم و فصل به فصل مشتاق تر برای رسیدن به انتهای داستان باشم. شاید دوری افراد خانواده شهاب از هم مشکل اکثر خانواده های امروزی ایران باشد که نویسنده در این کتاب به زیبایی آن را نشان داده و حضور بی بی در این داستان بازگشت به فطرت فردی و اصالت زندگی باشد و آغاز تغییر و تحول.

این سه ساعت مطالعه شاید بهنرین ساعات عمرم بود. از خواندن کناب لذت بردم و همین که پایانش خوب بود حس خوبی داشتم. خواندن این کتاب را به همه دوستان توصیه می کنم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دریاے شراب مثلا شعر دانلود آهنگ بندری - متن آهنگ بندری drhodaee sayedmahdi ytrfgh دفتر مشاوره روانشناسی دکتر کبری ناموران، دارای پروانه تخصصی از سازمان نظام روانشناسی 04133363730-04133373718 إِنَّکَ بِالْوادِ الْمُقَدَّسِ طُوی شماره تماس تهیه محصولات09334336389